Ahşap Parke
Ahşap Parke
Ahşap Parke

Firmamız kurulduğu günden bu güne müşterilerinin istek ve taleplerine göre profesyonel ahşap parke hizmeti veren bir firmadır. Kuruluşundan bu güne kadar binlerce firmaya hizmet vermiş firmamız alanında uzman ve profesyonel ekibi ile değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. 

Neden Ahşap Parke Tercih Etmeliyim

Ülke olarak herkesin tercih sebebleri arasında ahşap yer almaktadır. Ahşap kolay silinebilen, kir tutmayan, solduğunda ve çizildiğinde kolay onarılabilen ürünlerdir. Bu sebebten ötürü en çok tercih edilen zemin döşemeleri arasında gelir. Ayrıca ahşap kış aylarında ısı yalıtım görevi de görmektedir. Ahşap parkeler çok uzun yıllardır ve halen trend kaplama olarak yerini korumaktadır. Trend olmasının en büyük etkenlerinin arasında uygulandığı mekana hoş görünüm katması ve istenilen görselin uygulanmasından dır.

Uyguladığımız Parke Modelleri

Firmamız bulunan tüm parke modellerini talep doğrulsunda müşterilerine uygulamaktadır. Uygulamasını yaptığımız parkelerin başlıcaları şöyledir;

Ahşap - Seramik - Mermer Karışımı Parke, Balıksırtı Parke, Bordür parke, Endüstriyel Parke, Geometrik parke, Karo parke, Lamine parke, Laminat parke, Macar Parke, Madalyon Parke, Marküteri parke, Masif Parke, 3D parke ve Ar-ge çalışmalarımız sonucu oluşturduğumuz desenli binlerce modern parkeler

Sizlerde Mikado Zemin kalitesinden yararlanmak isterseniz dünyanın neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız

Ahşap Parke Trend Modelleri

2023 verilerine göre en çok beğenilen ve istenilen parke çeşitlerini sıralayacağız 

2023 verilerine göre Balıksırtı parke, Macar kesim parke, Marküteri parke, 3D parke, Masif parke bu yılın en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Trendlerin arasında Balıksırtı parke, Macar parke ve Marküteri parke çok uzun yıllardır trend model olarak bu yılda  yerini korumaktadır.

Mikado Zeminin Sizler İçin Önerisi

Mikado Zemin firması olarak tecrübe ve birikimlerimizle sizler bir öneri köşesi oluşturduk. Dilerim tercihlerinizde etkili olur. Bu öneriler müşterilerimizin istekler oranlarına göre sizlere sunduğumuz önerilerdir.

Müşterilerimizin taleplerine göre;

Daire  ve ofis için Düz Lamine parke ve Masif parkeyi tercih edebilirsiniz

Villa, yalı ve benzeri konutlar için Balıksırtı parke ve Macar parke yi tercih edebilirsiniz

Konak, müze, saray ve tarihi dokusu olan yapılar için Marküteri parke, Geometrik Parke, Madalyon Parke, Parke kenarları için ise Bordür parke tercih edilebilir.

Mağaza ve showroomlar için marküteri parke, karo parke ve 3d parkeler tercih edilebilir

Fabrika ve endüstriyel işlerin yapıldığı mekanlar için endüstriyel parke tercih edilebilir

 

 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın