Parke Zımpara (Si̇stre) Ci̇la
Parke Zımpara (Sistre) Cila
Parke Zımpara (Sistre) Cila

Parkeler Cilalanır mı ?

Parkelerimiz ne yazık ki uzun süreli kullanımlarda kullanılan temizlik kimyasalları ve sert malzemeler ile silinmesi sebebiyeti ile solmalar olmaktadır. Bu solmalar kimi zaman çok kötü boyutlarda olmaktadır. Tam da bu anlamda aklımıza gelen ilk düşünce parkenin  değiştirileceği fikridir. Aslında en büyük yanılgılardan bir tanesidir. Çünkü parkeler cilalanmakta ve ilk günkü görünümünü geri kazanmaktadır.

Kağıt yüzeye sahip omayan kalitesiz parkeler olmadığı sürece tüm parkeler cilalanmakta ve ilk günkü görünümüne geri kavuşmaktadır. Balıksırtı parke, Macar parke, Marküteri Parke, Karo Parke, Ahşap 3d Parke gibi kalın odunsu gövdeye sahip tüm parkeler cilalana bilme özelliğine sahiptir.

Bunun yanı sıra kullanıma dayalı olarak ufak tefek kılcal çizikler görünümü etkileyen unsurlar ise cilama işlemine başlamadan önce giderilmekte ve cila işlemi sonrasında yapılmaktadır.

Cilalama işlemi ekonomik bakımdan daha hesaplı olup evde kırma dökme gibi işlemler olmayacaktır. Bu yanı ise müşterilerimizin en çok tercih ettiği durumdur. Ayrıca müşterilerimiz cila öncesi parke renk değişimi isteyebilir. Eve farklı bir görünüm katabilirler.

Unutmayalım her parke çöp değildir. Sizlerde parkenizde rötüş istiyorsanız firmamız ile iletişim kurunuz 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın